שסטוביץ 21 השעונים של אידית פיאף

21 השעונים של אידית פיאף

02-03-2015

בקולקציות התכשיטים המרהיבות והעשירות של בית בושרון ניתן למצוא סדרות הנושאות שמות של אמניות גדולות, נשים מעוררות השראה. AVA  היא סדרה שהושקה בשנת 2003 כהומאז' לשחקנית העבר הדגולה אווה גרדנר. גרדנר היתה יפהפיה עוצרת נשימה, וכיכבה בעשרות סרטים בשנות ה-50 ("ליל האיגואנה") וכמובן במדורי הרכילות. היא היתה שוברת לבבות לא קטנה, נישאה לשחקן מיקי רוני, למלחין ארטי שו ולזמר פרנק סינטרה. בנוסף ניהלה רומנים מתוקשרים עם הטייס המיליארדר הווארד יוז ועם הסופר ארנסט המינגווי. בסרט "סינגפור" בכיכובה גרדנר מקבלת מאהובה טבעת יקרה עם יהלום גדול שנראה כמו מרחף באוויר ומנצנץ. את התכשיט תכננו לסצנה הזו בית בושרון, והוא הפך לאייקוני.

שרה ברנאר, השחקנית הצרפתייה האגדית, שגילמה דמויות שייקספיריות גדולות מהחיים בסוף המאה ה-19 ואף הקימה תיאטרון הנושא את שמה – זכתה אף היא לשמש השראה לקולקציה מבית בושרון. בשנת 1973 עוצב אוסף מרהיב של תכשיטים בהשראת חיות המחמד שהקיפו אותה – חתלתולים, תוכים וכלבים, כסיכות לדש הבגד, על מחרוזות משובצות ביהלומים צבעוניים ועוד.

השנסונרית הצרפתייה אידית פיאף הייתה לקוחה של בית בושרון. ב-1948 אחרי אודישן מוצלח שסידר לה חוזה הקלטות היא מיהרה לפנק את עצמה בשעון של בית בושרון, ומאז רכשה עוד 21 שעונים מהסדרה שברבות הימים נשאה את שמה.

השאה של אירן, מהרג'ות מהודו, צארית רוסיה ועוד אנשי מפתח משפיעים היוו חלק מהאושיות ששימשו השראה למעצבי הבית של בית בושרון, שעיצבו פרטים על שמם.

 

הירשמו לניוזלטר!
רוצים להתעדכן בכל הקופונים והמבצעים על כל החדש והנוצץ בעולם הקוסמטיקה והטיפוח?
רוצים לשמוע על כל המתכונים והטיפים הכי מיוחדים וטעימים בעולם הקולינריה? הירשמו עכשיו!

 
טואלטיקה
עדכונים שוטפים
על עולם טיפוח
הפרט והבית
בחר
 
יופי וקוסמטיקה
עדכונים שוטפים על
החדש והנוצץ
ופעילויות שאתם
חייבים לדעת עליהן
בעולם היופי
בחר
 
מזון
עדכונים חמים על
מוצרים חדשים,
פעילויות מדליקות
ומתכונים שווים בעולם
הקולינריה
בחר
 
קמעונאים
עדכונים שוטפים על
מוצרים חדשים,
פעילויות שיווקיות
ומידע קמעונאי חשוב
בחר

* ניתן לבחור יותר מניוזלטר אחד
 קראתי ואני מסכים לתנאי הפרטיות ולתקנון החברה. היני מאשר קבלת חומר פרסומי.
קראתי ואני מסכימ/ה לתנאי הפרטיות ולתקנון החברה.
היני מאשר/ת קבלת חומר פרסומי.

הרשמו לניוזלטר