שסטוביץ שר הבריאות יעקב ליצמן ביקר בקו הייצור של חטיפי קראנצ'וס

שר הבריאות יעקב ליצמן ביקר בקו הייצור של חטיפי קראנצ'וס

07-11-2017

"אני רוצה לחנך את הילדים בעודם קטנים לאכול בריא נכון"

שר הבריאות יעקב ליצמן הגיע לביקור בקו הייצור של חטיפי "קראנצ'וס", הביקור נערך במסגרת השקת חטיפי קראנצ'וס, העומדים בדרישות משרד הבריאות.

את השר ופמלייתו אירחו יוני שסטוביץ בעלי קבוצת שסטוביץ, דב גוברין משנה למנכ"ל הקבוצה וסתיו יואלי מנהלת חטיבת המזון, אשר חשפו לראשונה את סדרת קראנצ'וס החדשה, העומדת בתקנים המחמירים של רפורמת הבריאות לשנת 2020, לתכולת נתרן, שומן רווי וסוכר.

שר הבריאות פתח את האירוע ואמר: "אני שמח על כך שיש מוצר שמוריד את אחוזי השומן הרווי והמלח ואני אשמח לבקר בכל מפעל בישראל שיודיע שהוא מוריד את הערכים התזונתיים  בכדי לעודד הרגלי אכילה נכונים". לדבריו: "הרפורמה הזו תצא לפועל,  למרות שיש לה מתנגדים ואנו מודיעים גם שלא נדחה אותה. יש בישראל בעיה אמיתית של  השמנה, בין הגרועים בעולם וכמו כן בעיית סכרת ואני רוצה לשנות את הרגלי האכילה ולחנך את הילדים בעוד הם קטנים, לאכול נכון ובריא". 

דב גוברין משנה למנכ"ל קבוצת שסטוביץ אמר לשר: "קראנצ'וס הוא החטיף הראשון בישראל שאימץ את הרפורמה החדשה ומביא לצרכן הישראלי מוצרים בעלי ערכים מופחתים, סדרת קראנצ'וס הינה סדרת החטיפים הראשונה בארץ המיוצרת עם שמן קנולה והיא גם סדרת החטיפים הראשונה עם פחות מ- 400 מ"ג נתרן".

סתיו יואלי מנהלת חטיבת המזון בשסטוביץ: "למרות ההזדמנות שניתנה לעשות את המהלך בשלוש פעימות, חטיפי קראנצ'וס עומדים בכל דרישות משרד הבריאות לשנת 2020 להפחתת נתרן, סוכר ושומן רווי תוך שימוש בשמן קנולה. אני מאמינה כי מהלך זה יהפוך את קראנצ'וס, לאלטרנטיבה המועדפת עבור הורים רבים בישראל. השקענו מאמצי פיתוח רבים בשיפור הערכים התזונתיים של החטיפים תוך הקפדה ובדיקה מעמיקה של התקבלות הטעם והעדפה. במבחני הטעימה שערכנו עולה כי החטיפים המופחתים טעימים לא פחות ובחלק מהטעמים אף עדיפים, במיוחד הפלאפל והברביקיו".

הירשמו לניוזלטר!
רוצים להתעדכן בכל הקופונים והמבצעים על כל החדש והנוצץ בעולם הקוסמטיקה והטיפוח?
רוצים לשמוע על כל המתכונים והטיפים הכי מיוחדים וטעימים בעולם הקולינריה? הירשמו עכשיו!

 
טואלטיקה
עדכונים שוטפים
על עולם טיפוח
הפרט והבית
בחר
 
יופי וקוסמטיקה
עדכונים שוטפים על
החדש והנוצץ
ופעילויות שאתם
חייבים לדעת עליהן
בעולם היופי
בחר
 
מזון
עדכונים חמים על
מוצרים חדשים,
פעילויות מדליקות
ומתכונים שווים בעולם
הקולינריה
בחר
 
קמעונאים
עדכונים שוטפים על
מוצרים חדשים,
פעילויות שיווקיות
ומידע קמעונאי חשוב
בחר

* ניתן לבחור יותר מניוזלטר אחד
 קראתי ואני מסכים לתנאי הפרטיות ולתקנון החברה. היני מאשר קבלת חומר פרסומי.
קראתי ואני מסכימ/ה לתנאי הפרטיות ולתקנון החברה.
היני מאשר/ת קבלת חומר פרסומי.

הרשמו לניוזלטר