שסטוביץ מון גרלן | הניחוח של אנג'לינה ג'ולי

מון גרלן | הניחוח של אנג'לינה ג'ולי

15-03-2017

מותג היוקרה גרלן פותח את שנת 2017 עם אחת ההשקות הסנסציוניות בתולדותיו:

הבושם החדש לאישה פרי עמלו של הבשם הנודע ומי שעומד בראש בית הבישום במשך 5 השנים האחרונות, האמן טיירי וסר: מון גרלן

הקעקוע הבלתי נראה שלי. הניחוח שלי.

 

את מסע הפרסום לבושם החדש נבחרה להוביל השחקנית, הבמאית ואחת הנשים הנערצות ביותר בעולם, הכוכבת ההוליוודית, אנג'לינה ג'ולי. הבחירה של אנג'לינה בגרלן אינה מקרית וקשורה בזיכרונות ילדות אישיים של הכוכבת מאמה, שאהבה פודרה מיוחדת בניחוח פרחי איריס וסיגליות של המותג, ושמרה עליה בינות החפצים היקרים ביותר לליבה. ג'ולי זוכרת את האיכות, את האלגנטיות ואת הנשיות שיוחסו לאותו מוצר.

 

צילומי הקמפיין התרחשו בביתה של אנג'לינה גו'לי בפרובאנס, שם גם גדל ונקצר לבנדר הקרלה הייחודי הנמצא בבושם "מון גרלן" אותו היא תוביל. כחלק מהאג'נדה הפילנטרופית אותה היא מובילה, בחרה ג'ולי לתרום את כל ההכנסות שהרוויחה מהקמפיין החדש למטרות צדקה.

 

אנג'לינה, אחת ממייסדי היוזמה למניעת אלימות מינית ושליחה מיוחדת מטעם הנציב העליון לפליטים של האו"ם, מהווה מקור השראה לאישה המודרנית, הכנה, האותנטית והחזקה שעבורה רקח וסר את הניחוח החדש. נקודת הפתיחה מאחורי עבודת הקומפוזיציה של הניחוח החדש היא ונילה – חומר גלם אהוב בכל אחת מיצירות המופת של גרלן. אל הונילה העוצמתי מטהיטי מצטרפת נגיעה מלטפת של לבנדר נדיר, בעל תכונות ריחניות ייחודיות. החוט המקשר בין הוניל המענג ללבנדר הגברי הוא היסמין סמבק הנאסף עם הזריחה. סיומת האלגום מעניק כוח ומשמר את המסתורין המתגלה מבעד לאדי הניחוח.

 

גירסה מחודשת של הבקבוק האייקוני משנת 1908 עוטף את הבושם. ה-Quadrilob, פרי דמיונו של גבריאל גרלן. שנה אחר שנה, הבקבוק האייקוני מהווה השראה לאינספור אמנים ומעצבים המעניקים לו משמעות חדשה ביצירותיהם. עיצוב מעודן ונצחי – סמל לאלגנטיות ומודרניות. עיצובו מזכיר בקבוק של אלכימאי, תיבת תצוגה עבור ניחוחות אגדיים. הניחוח החדש מהווה מחווה לנשיות בת-ימינו על ידי איחוד ניגודים הבאים לידי ביטוי בעוצמה שבקווים נקיים של הבקבוק האייקוני ובחושניות שבקימורים, ובכך מעורר מחשבות על נשיות חזקה, חשונית וחופשיה.

 

 

הירשמו לניוזלטר!
רוצים להתעדכן בכל הקופונים והמבצעים על כל החדש והנוצץ בעולם הקוסמטיקה והטיפוח?
רוצים לשמוע על כל המתכונים והטיפים הכי מיוחדים וטעימים בעולם הקולינריה? הירשמו עכשיו!

 
טואלטיקה
עדכונים שוטפים
על עולם טיפוח
הפרט והבית
בחר
 
יופי וקוסמטיקה
עדכונים שוטפים על
החדש והנוצץ
ופעילויות שאתם
חייבים לדעת עליהן
בעולם היופי
בחר
 
מזון
עדכונים חמים על
מוצרים חדשים,
פעילויות מדליקות
ומתכונים שווים בעולם
הקולינריה
בחר
 
קמעונאים
עדכונים שוטפים על
מוצרים חדשים,
פעילויות שיווקיות
ומידע קמעונאי חשוב
בחר

* ניתן לבחור יותר מניוזלטר אחד
 קראתי ואני מסכים לתנאי הפרטיות ולתקנון החברה. היני מאשר קבלת חומר פרסומי.
קראתי ואני מסכימ/ה לתנאי הפרטיות ולתקנון החברה.
היני מאשר/ת קבלת חומר פרסומי.

הרשמו לניוזלטר