שסטוביץ בושרון פלאס ואנדום Boucheron Place Vendome

בושרון פלאס ואנדום Boucheron Place Vendome

לב השיק הצרפתי כיכר ואנדום בפריז הפכה למילה נרדפת ליוקרה צרפתית. בית בית התכשיטים בושרון, השוכן בכיכר, מצדיע לרוח הנשית עם ניחוח פרחוני ומתובל.

כיכר ואנדום כותבת מחדש את ההיסטוריה של הסטייל והשיק הצרפתי. כאן גרו המלך אדוארד השביעי, נפוליאון בונפרטה ומדאם פומפידור. כיום שולטים בכיכר כל מותגי האליטה: ממלון ריץ המיתולוגי ועד טיפאני, ואן קליף ומון בלאן. הקצפת של המותגים.

בבית מספר 26 שוכן בית בושרון – ספון בשכיות חמדה ותצוגות פרטי תכשיטים נדירים, שקישטו את הצוואר של מלכת אנגליה, נסיכות אירופה וכל אצולת העולם.

ועכשיו בית בושרון מציג: Place Vendomeניחוח מנצנץ ומרגש.

הניחוח:תמהיל של פרחים מתובלים בתווים עציים עוטפים את הצוואר כהילה קסומה. תווים מנצנצים של פלפל פרואני, מדגישים פריחת תפוזים העדינה. רטט מפולפל מלא בניגודים ובתעוזה. פרח היסמין מתגלה במלוא עוצמתו ועלי הכותרת הדקיקים שלו זוהרים בתווים זהובים של דבש ייחודי. מענג. על העור, האינטנסיביות האלגנטית של הארז לובשת צורה בתוך החושניות המבושמת של הבנזואין ומשאיר שובל של ניגודים: חושניות רכה ועוצמה כבושה.

הבקבוק: יצירת מופת וינטאג'ית, המעוצבת ממעויני זכוכית, המצטטים את אבני הריצוף של פלאס ואנדום. טקסטורת הקאפיטונאז' (מעוינים מובלטים) מנצנצת ביוקרה נכספת, משדרת עוצמה עיצובית, עכשוויות, ומתכתבת עם התהילה של בית התכשיטים היוקרתי. הפקק מוזהב ומלוטש, כשעל ראשו משובצת קבושון, אבן חן מובלטת,  בגוון של קווארץ מעושן. האריזה הלבנה הצחה שומרת על האלגנטיות של תבליט הקאפיטונאז' עם נגיעות מוזהבות – מחווה לידיים מלאות באור היוצרות יופי בסדנאות של בּוּשֶרוֹן.

תכולה: 100 מ"ל .

הירשמו לניוזלטר!
רוצים להתעדכן בכל הקופונים והמבצעים על כל החדש והנוצץ בעולם הקוסמטיקה והטיפוח?
רוצים לשמוע על כל המתכונים והטיפים הכי מיוחדים וטעימים בעולם הקולינריה? הירשמו עכשיו!

 
טואלטיקה
עדכונים שוטפים
על עולם טיפוח
הפרט והבית
בחר
 
יופי וקוסמטיקה
עדכונים שוטפים על
החדש והנוצץ
ופעילויות שאתם
חייבים לדעת עליהן
בעולם היופי
בחר
 
מזון
עדכונים חמים על
מוצרים חדשים,
פעילויות מדליקות
ומתכונים שווים בעולם
הקולינריה
בחר
 
קמעונאים
עדכונים שוטפים על
מוצרים חדשים,
פעילויות שיווקיות
ומידע קמעונאי חשוב
בחר

* ניתן לבחור יותר מניוזלטר אחד
 קראתי ואני מסכים לתנאי הפרטיות ולתקנון החברה. היני מאשר קבלת חומר פרסומי.
קראתי ואני מסכימ/ה לתנאי הפרטיות ולתקנון החברה.
היני מאשר/ת קבלת חומר פרסומי.

הרשמו לניוזלטר